Arama Site Ağacı Anasayfa
 
 
 
 
 
 
21 - 25 Nisan 2014 : Çankırı İl Halk Kütüphanesi 1. Kitap Günleri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenlenen etkinlik mart ayında başlamış olup; İlimizdeki protokol, kamu kurum ve kuruluşları idarecileri, üniversite öğretim görevlileri ve personelleri,  STK temsilcileri etkinliğe davet edilmiştir.Etkinlik protokol konuşması ile başlamıştır.
 
   
 
Protokol konuşmalarından sonra programa katılan davetliler Kütüphane Müdürlüğü tarafından verilen kokteyle eşlik etmişlerdir. 
Kokteyle katılan davetliler kendilerine sunulan ikramları Çankırı Selahattin İNAL Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Grubu öğrencileri tarafından sunulan müzik dinletisi eşliğinde tatmışlardır.
 
   
 
Kokteyl ve Müzik dinletisinden sonra Protokol ve davetliler açılan kitap stantlarını gezmişler ve ilgilerini çeken kitapları satın almışlardır.
Hafta boyunca Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı bütçe destekli Düşler Tarlası ve Çil Horoz Kalesi
Oyunu Okul Öncesi ve İlköğretim Öğrencileri için düzenlenmiştir.
 
   
 
Çankırı İl Halk Kütüphanesi 1. Kitap Günleri etkinliklerine yerel basından yoğun bir ilgi olmuştur. Hafta boyunca etkinlikler yerel basında yer almış ve hafta etkinliklerden tüm halkımızın haberdar olması sağlanmıştır.
 
   
 
Bu site Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır.
Bu sayfa 1426 kez gösterilmiştir.